meet2me.net

HD kalitede online canlı ders ve web konferansın tadını çıkarın. Kurumlar ve bireyler için; hiçbir teknik bilgi ve altyapıya ihtiyaç duymadan interaktif derslerinize başlayabilirsiniz. Özel ders vermek isteyen öğretmenler, hizmet sektöründe danışman olarak görev yapanlar, koçluk hizmeti veren tüm kişilerin yanında; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin telekonferans sistemi olarak kullanılması amacıyla ortaya çıkarılmıştır.
Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık çözümlerimiz ile birlikte tüm bütçelere uygun web konferans ve canlı ders sistemimiz meet2me paketleri hakkında bilgi almak için hemen tıklayın.
Bireysel paket olarak adlandırdığımız paketlerimiz 1-1 görüşmeler içindir. Bu görüşmelerde bilgisayar ekranınızı paylaşabilir, sistemimizin online tahtasını kullanarak dersinizi anlatabilir anlık doküman vb. paylaşabilirsiniz. Bunların yanında eğitiminiz ve görüşmelerinizin kaydını tutarak eğitimi alan kişiyle de paylaşabilirsiniz. Bireysel paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.
Kurumsal Paket olarak adlandırdığımız paketlerimiz toplu görüşmeler içindir. Bu toplantılarda da bilgisayar ekranınızı paylaşabilir, sistemimizin online tahtasını kullanarak dersinizi anlatabilir, anlık doküman vb. paylaşabilirsiniz. Bunların yanında eğitiminiz ve görüşmelerinizin kaydını tutarak eğitimi alan kişiyle de paylaşabilirsiniz. Kurumsal paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.
Optimum Paket olarak adlandırdığımız paketlerimiz ise periyodik ihtiyaçlarınız değil anlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturduğumuz paketlerimizdir. Paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.