Bu yazı, Kırıkkale 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü‘nün www.kirikkaleosb.org.tr web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.
Kırıkkale 1.OSB web sitesinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. Kırıkkale 1.OSB ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımıza iletilecektir. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.
Kırıkkale 1.OSB güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememektedir.
Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.
Web sitemizin diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, Kırıkkale 1.OSB bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.
Kırıkkale 1.OSB web sitesinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.