YARARLI LİNKLER

KIRIKKALE VALİSİ MEHMET İLKER HAKTANKAÇMAZ DÜZENLEDİĞİMİZ İFTAR PROGRAMIMIZA KATILDI

KIRIKKALE VALİSİ MEHMET İLKER HAKTANKAÇMAZ DÜZENLEDİĞİMİZ İFTAR PROGRAMIMIZA KATILDI

  • 29 Haziran 2016

Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığımız tarafından iftar programı düzenlendi.
Düzenlenen iftar programına Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Yahşihan Kaymakamı A. Ferhat Özen, Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Aydın ve firma temsilcileri katıldı.

HEP BERABER SORUNLARI AŞACAĞIZ

Vali Haktankaçmaz, davetlilerle birlikte iftar yaptıktan sonra yaptığı konuşmada; “Sizinle bu akşam birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Sizler Kırıkkalemizin üreten kesimi olarak, iki bin kişiye işveren, aşveren kişiler olarak çok büyük bir teşekkürü hak ediyorsunuz. Elbette Organize Sanayi Bölgesinin de eksikleri var. Tabi el birliği içerisinde hep beraber bu sorunları aşacağız.” İfadelerini kulandı.

TEBRİK EDİYORUM

Haktankaçmaz, “Herkesin elinde sihirli bir değnek yok ki, dokununca her şey düzelsin. Hep beraber Kırıkkale’ye hizmet etmek için gayret göstereceğiz. Bu gayretimiz hiç kimsenin şahsi menfaati için değil, nihayetinde Kırıkkale’nin menfaati için olacak. İnşallah hep beraber daha güzel günlere daha elverişli bir yatırım ortamının bulunduğu Kırıkkaleye doğru çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu vesileyle böylesine güzel bir ortamı hazırlayanlara teşekkür ediyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.

EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞMALIYIZ

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Nurettin Aydın ise, “ Kırıkkale’de çalışmalar devam ediyor. İnşallah hep birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız. Tabi OSB’de sorunlarımız var el birliği ile sorunları aşacağız, iftar programına bizleri kırmayarak gelen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@kirikkaleosb.org.tr

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KIZILIRMAK CD. NO:2
YAHŞİYAN / KIRIKKALE

HARİTAYI KULLAN